Tuesday, January 8, 2019

Monstera ir kiti mano vaikai. Patarimai ir istorijos iš augalų gyvenimoSveiki, 
labai noriu supažindinti jus su šiemet pasirodysiančia mano knyga apie kambarinius augalus. Vadinasi ji "Monstera ir kiti mano vaikai. Patarimai ir istorijos iš augalų gyvenimo". 

Žaliasis pasaulis yra nuostabus, kiekvienas augalas turi papasakoti ką nors intriguojančio. Gyventi jų apsuptyje – tai būti didelės šeimos nariu. Visai kaip mūsų vaikai, augalai keičiasi, turi savo nuotaikas, yra branginami ir mylimi. 
Ši knyga – tai ne tik šeimos dienoraštis, bet ir botaniniai nuotykiai iš viso pasaulio ir Lietuvos. Knygos autorė Reda Tomingas dalinasi savo augalų kasdieniniu gyvenimu, botanikos pasaulio istorijomis ir įdomybėmis. Knygos nuotraukos ir iliustracijos- tarsi odė žaliojo pasaulio spalvoms, formoms ir mįslėms. 
Ir šviežiai susidomėjusių, ir jau gerokai įsitraukusių laukia patarimai visais kambarinių augalų auginimo klausimais bei išsamūs atrinktų augalų aprašymai, leidžiantys geriau pažinti jų „veidus", pomėgius ir charakterį.
Puslapiuose įamžintos ikoniškomis tapusios Lietuvos vietos, kur augalai – neatsiejama interjero dalis. O apie savo hobį ir filosofiją pasakoja vienuolika skirtingų žmonių: keramikai, iliustratoriai, augalų parduotuvių savininkai, augalų kolekcionieriai ir kiti. 

Tikimės, kad ši įspūdžių pilna kelionė paskatins akis sužibėti visai kaip vaikystėje ir paversti savo namus džiunglėmis. Arba kaktusų nusėtomis pusdykumėmis.

Naujienas galite sekti čia ir čia.

Autorė Reda Tomingas, fotografė Rasa Nebasa, dizaineris Tadas Karpavičius. Leidykla Dvi Tylos.

No comments: