Monday, March 1, 2010

Su pavasariu! 
Nors kalendorinis  ateina vėliau, jau visą savaitę dvelkia pavasariu. Iš tikro, jei kovai ir karklo katinukai pranašauja pavasarį, jis jau čia nuo gruodžio pabaigos. Šitą šluotelę įsigijau sausio mėnesį.
O jei pasistengi nematyti lauke ruduojančio sniego ir susisuki sau kokį uogų smūtį su atšilusia šaldyta mėta-gali ir visai įtikėti vasara... 





  

4 comments:

marginalijos said...

O beždžionės vis dar puotauja :D Kadangi vasaris baigėsi, tai tikrai tikrai negali būti jokių abejonių, kad dabar jau pa-vasaris! Beje, antikvariniai paukštukai iš senesnio įrašo nuostabūs! Knygų mugėj žiūrinėjau A Knystauto knygelę "Šarkos" ir atvirukus prie jos. Gražūs atvirukai, bet užrašų šriftas labai nedera, o gaila.

GinCherry said...

Kokios smagios nuotraukos :D Ypač patiko vilnonių kojinių jaukumas, nors aš savąsias jau tik naktim mūviu, o dieną turiu medžiagines tapkes/balerinas :) Ir užvakar jau valgiau šaltibarsčių! :D Bet taip sušalau, kad paskui teko į pledą suktis :D

Reda said...

Marginalijos, bezdziones nuo stalo nulipo kovo pirmaja. Laikas kazka keisti:-D
Jei neklistu, tikrasis pavasaris ateina tik kovo pabaigoje..
Pasidomesiu, kas tai per knygele "Sarkos", smalsu.

GinCherry, ten mano megiamiausios kojines:-D. Kojinems teikiu pirmenybe pries slepetes! He, pagalvojai apie saltibarscius isvydusi mano vaisiu kokteili?!

GinCherry said...

Hehe, ten vaisių kokteilis? :D Nors dabar jau matau :D Pirmai tai net būčiau susilažinus, kad ten šaltibarščiai, nes maniškiai iš pasukų atrodė būtent taip :D O kojinėm aš irgi teikiu pirmenybę, bet šitos tapkės naujos tai beveik kaip kojinės, trikotažinės, forma jų kaip balerinų, o padas irgi medžiaginis :)