Friday, February 12, 2010

Tuoj skrisiu

Kas gautųsi, jei sujungčiau du iš daugelio mane dominančių dalykų: šunis ir plunksnas, arba paukščius.
Neįsisvaizduoju. Bet kai pamačiau Emily Valentine Bullock  darbus, nusijuokiau, jog jungdama pažodžiui, ko gero, tai ir gaučiau.
Kai pirmą sykį išvydau  juos, į galvą šovė tik vienas žodis-idiotiška. Bet pasigilinau- menininkė turi tikrai kitokį užmojį nei namų dekoravimas. Jai svarbus mūsų požiūris į gyvūnus. Vienų pavertimas augintiniais, kitų-kenkėjais. Jai įdomu, ar mūsų didesnis susidomėjimas gyvūnijos pasauliu-mados reikalas ar mes iš tiesų pagaliau subrendome brolystei.
Darbams naudoja pakelės aukas, nugaišusius augintinius... Bet kadangi toks plunsknų šaltinis nepastovus, ėmė pati gaudyti Australijoje kenkėjos vardą įgijusią paprastąją mainą.
Moteris, turinti juvelyrės specialybę jau kelis metus dirba mados srityje. Įtariu, jai labai sekasi sukti plunksnines skrybėles.
Kad ir kaip ten būtų, man jos darbai žiauriai neskoningi (ypač naujieji, egiptietiškieji), bet vistiek kažkuo traukia. Matyt, plunksnelių raibumas akį patraukė. Man jos tie šunys kaip įrodymas, kad gali duonai užsidirbti iš nerealiausių užsiėmimų. Reikia tik labai užsispyrusiai tikėti savimi, tuo ką darai. Visada atsiras gerbėjų.
  

No comments: