Tuesday, June 9, 2009

Vyras-kirpti
Šiandien eidama atnaujinti savo kailiuko pas kirpėją, tariau draugei: "Man geras kirpėjas tas, kuris kerpa sausus plaukus". Pas tokį ir papuoliau.

7 comments:

GinCherry said...

Kokie gražūs eskizai visi, pavydžiu žmonėms sugebėjimo piešti, nes piešimas niekad nebuvo mano stiprioji vieta, visada labiau patiko tapyti, nors eskizavimas sekėsi kur kas geriau.O dabar, kai 3 metus nelaikiau pieštuko rankose tai apskritai praradau visus įgūdžius jei jų kada ir turėjau :)
Nerealiausia elniukė su taškuota palaidine :)
Nauja šukuosena bais tinka :)
Beje, turiu ir aš panašią ligą pirkti rūbus ir laikyti juos savo spintoje, bet mano beveik visi rūbai sulaukia savo dienos, gal dėl to, kad neimu visai beprotiškų :) Tiesa, kai kuriems rūbams tenka dienos šviesos nematyti ir po porą metų :)

GinCherry said...

Oi, čia du atskiri įrašai buvo, pražioplinau ir suplakiau komentarą į vieną.Gėda dėl išsiblaškymo...

Luka said...

Geras fonelis sitos nuotraukos!

Reda said...

Ačiū, GinCherry. O pieštuką čiupti vėl į rankas niekad ne per vėlu.
Kadangi esu šviežiai iškepta blogerė, pati nepastebiu, kaip įrašus suplaku į krūvą. Tad žioplumu man ir tesiskųsti, hehe.

Man labai patinka tavo pasirenkamos spalvos!

Reda said...

Ir dar-kaip nuostabu, kai žmogus susikaupia ir štai, gimsta gražiausi daiktai, į kuriuos aš vis varvinu seilę. Čia apie GinCherry ir Lukos sugebėjimą susikaupti...

GinCherry said...

Reda, kokios ten spalvos, per mažai pas mane spalvų...

O apie pieštuką ar bent jau apie teptuką reiks rimtai pamąstyti, nes matant tavo piešinius nori nenori užsimanai piešti :)

Luka said...

Apie koki cia mano susikaupima?